JUSTINAS BIEBERIS: NIEKADA NESAKYK NIEKADA / JUSTIN BIEBER: NEVER SAY NEVER

JUSTINAS BIEBERIS: NIEKADA NESAKYK NIEKADA / JUSTIN BIEBER: NEVER SAY NEVER
[xfvalue_quality]
Metai: 2011
Kalba: Lietuvių
Kategorija: /
Rezisierius: Jon M. Chu
Trukme: 105 min
IMDB:
Aktoriai: Justin Bieber, Boys II Men, Miley Cyrus
  • 25-10-2015, 14:14
  • 212
  • 0
Aprasymas:

Dokumentinėje juostoje gausu dar niekam nematytų vaizdų iš mažojo Justino vaikystės, pirmųjų mokykloje ir gimtąjame mieste surengtų pasirodymų įrašai bei kvapą gniaužiantys vaizdai iš 2010-ųjų pasaulinio koncertų turo „My World“. Čia išvysite vaikino artimuosius, vadybininkus, įtakingiausius muzikos pasaulio grandus, reiškiančius susižavėjimą mažąja pop muzikos žvaigžde ir atskleidžiančius dar niekam nežinomus faktus apie dainininką.

Istorija apie paprastą vaikiną, gyvenantį nepaprastą gyvenimą. Šešiolikametis paauglys, pasiekęs savo svajonę įkvepia žiūrovą žygiams ir ragina niekada nesakyti niekada, nes svajonės pildosi greičiau nei jūs įsivaizduojate. Mėgaukitės muzika ir 3D teikiamais malonumais. Prieš jus – naujasis pop karalius.

JUSTINAS BIEBERIS: NIEKADA NESAKYK NIEKADA / JUSTIN BIEBER: NEVER SAY NEVER Ziurejimas tiesiogiai


Komentarai (0):
:*
E-Mail:
Pusiau pastorintas Pasviręs tekstas Pabrauktas tekstas Užbrauktas tekstas | Lygiuoti pagal kairinį kraštą Centre Lygiuoti pagal dešininį kraštą | Šypsenėlių įterpimas Įdėti nuorodąApsaugoto URL įterpimas Pasirinkite spalvą | Paslėptas tekstas Įterpti citatą Pertvarkyti tekstą iš transliteracijos į krilicą Įterpti spoilerį
: *
, .
.